piwik analytics

همزمان با انتشار قسمت‌های جدید سریال دومین قطعه مشترک محسن چاوشی و سینا سرلک برای سریال شهرزاد منتشر می‌شود

دومین قطعه مشترک محسن چاوشی و سینا سرلک برای سریال «شهرزاد» همزمان با انتشار قسمت‌های منتشر می‌شود. موفقیت‌های ویژه قطعه «کجایی» و که با اقبال عمومی و استقبال قابل توجه دوستداران موسیقی رو به رو شد، باعث شد همان تیم درتدارک قطعه جدیدی باشند و این اثر به زودی منتشر خواهد شد. بخش‌هایی از قطعه جدید چاوشی و سرلک برای سریال «حسن فتحی» با گویش بختیاری اجرا شده است و در این بین همچون قطعه «کجایی»، ویدئو کلیپی نیز برای آن از سوی گروه سازنده این سریال پرطرفدار ساخته شده است که همزمان با انتشار قطعه جدید چاوشی و سرلک در فضای مجازی منتشر خواهد شد. اخبار انتشار دومین قطعه مشترک سینا سرلک و محسن چاوشی در حالی به بیروز درز کرده است که هر دوی این خواننده‌ها از توضیح بیشتر درباره این قطعه خودداری کردند و اعتقاد داشتند زمانی باید در این باره اطلاع‌رسانی شود که قطعیت تصمیم برای ارائه و قطعیت زمان انتشار آن مشخص شود. محسن چاوشی برای سریال «شهرزاد» قطعاتی چون «همخواب»، «به رسم یادگار»، «کجایی» و «شهرزاد» را تولید و خوانده است که دراین بین قطعه «کجایی» که چاوشی، سینا سرلک را نیز در کنار خود می دید، به شدت در بین مخاطبان این سریال و دوستداران موسیقی موردتوجه قرار گرفت و با واکنش های مختلفی در جامعه و فضای مجازی رو به رو شد. چاوشی پیش از این اعلام کرده بود که آلبوم جدیدش «امیر بی گزند» اواخر اسفند ماه امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

نمادهای اعتماد

شرکت به پرداخت ملت
نماد اللکترونیکی

ورود / ثبت نام خانواده بتهوون

لطفا قبل از ثبت نام توجه داشته باشید که در حال حاضر ، طرح خانواده مخصوص ساکنین شیراز می باشد و هزینه ثبت نام 10000 تومان است.

قبلا ثبت نام کرده ام. میخواهم وارد شوم.

خدمات مرکز موسیقی بتهوون شیراز

ایجاد فروشگاه اینترنتی موسیقی برای کلیه محصولات، در گروه های کتب موسیقی، سی دی های موسیقی، ساز و لوازم موسیقی و ارسال به کلیه نقاط ایران

اپلیکیشن اندروید با امکان جستجو و دسته بندی محصولات

ارائه محصولات با کیفیت در برندهای مختلف ساز و همچنین نمایندگی انحصاری پیانو کورزویل – Kurzweil در شیراز

ایجاد سرویس خانواده بتهوون جهت ارائه خدماتی از قبیل تخفیف روی محصولات فروشگاه، فروش بلیط کنسرت با تخفیف و ... برای اعضا خانواده بتهوون

نمونه پی دی اف - PDF -از کتاب های موسیقی موجود در فروشگاه روی سایت و اپلیکیشن اندروید

نمونه صوتی از سی دی های موسیقی موجود در فروشگاه روی سایت و اپلیکیشن اندروید (بزودی)

طراحی خلاقانه نرم افزاری جهت یافتن محصولات موجود در فروشگاه با معیار های شما که در حال حاضر در شعبه 2 فروشگاه قابل استفاده می باشد.

ارسال محصولات خریداری شده – خرید اینترنتی یا خرید تلفنی - با پیک موتوری برای ساکنین شیراز

نمایندگی برترین برندهای ساز و لوازم موسیقی در شبراز و جنوب کشور
loader