piwik analytics

توسط «محمدرضا درویشی» جلد سوم دایرالمعارف سازهای بادی منتشر می شود

محمدرضا درویشی این روزها مشغول نوشتن جلد سوم دایراالمعارف سازهای ایرانی ست و در این کتاب به سازهای بادی پرداخته و نهایت سال آینده منتشر می شود. محمدرضا درویشی، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی محلی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر تمام منابع این کتاب جمع آوری شده و به صورت مرحله مرحله این منابع را می نویسم و برای وایرایش نهایی در اختیار انتشارات ماهور قرار می دهم. وی افزود: این کتاب حدود ۶ ماه دیگر در دستم من هست تا به مرحله نهایی برسید و پس از آن به طول کامل برای انتشار در اختیار انتشارات قرار می گیرد. این آهنگساز در ادامه از نوشتن کوارتت زهی اروند خبر داد و خاطرنشان کرد: این کار به تازگی ضبط شده و به زودی به همراه آثار دیگر منتشر خواهد شد. دائرهالمعارف سازهای ایران مجموعه کتابی ده جلدی است نوشتهٔ محمدرضا درویشی دربارهٔ سازشناسی و سازهای ایرانی. از این مجموعه تا کنون دو جلد توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور (نشر ماهور) منتشر شده است. جلد نخست دربارهٔ سازهای زهی، زهی مضرابی و زهی آرشه‌ای نواحی مختلف ایران است. (این کتاب را جامعه بین‌الملل اتنوموزیکولوژی (SEM) در سال ۲۰۰۲ به عنوان بهترین کتاب سازشناسی سال در جهان معرفی کرد.) جلد دوم به سازهای کوبه‌ای (پوست صداها و خودصداها) ی نواحی مختلف ایران می‌پردازد. جلد سوم دربارهٔ سازهای بادی خواهد بود و جلدهای دیگر به متون مربوط به سازها خواهند پرداخت. جلد آخر مجموعه شامل واژه‌نامه و نمایهٔ دائرهالمعارف خواهد بود.

نمادهای اعتماد

شرکت به پرداخت ملت
نماد اللکترونیکی

ورود / ثبت نام خانواده بتهوون

لطفا قبل از ثبت نام توجه داشته باشید که در حال حاضر ، طرح خانواده مخصوص ساکنین شیراز می باشد و هزینه ثبت نام 10000 تومان است.

قبلا ثبت نام کرده ام. میخواهم وارد شوم.

خدمات مرکز موسیقی بتهوون شیراز

ایجاد فروشگاه اینترنتی موسیقی برای کلیه محصولات، در گروه های کتب موسیقی، سی دی های موسیقی، ساز و لوازم موسیقی و ارسال به کلیه نقاط ایران

اپلیکیشن اندروید با امکان جستجو و دسته بندی محصولات

ارائه محصولات با کیفیت در برندهای مختلف ساز و همچنین نمایندگی انحصاری پیانو کورزویل – Kurzweil در شیراز

ایجاد سرویس خانواده بتهوون جهت ارائه خدماتی از قبیل تخفیف روی محصولات فروشگاه، فروش بلیط کنسرت با تخفیف و ... برای اعضا خانواده بتهوون

نمونه پی دی اف - PDF -از کتاب های موسیقی موجود در فروشگاه روی سایت و اپلیکیشن اندروید

نمونه صوتی از سی دی های موسیقی موجود در فروشگاه روی سایت و اپلیکیشن اندروید (بزودی)

طراحی خلاقانه نرم افزاری جهت یافتن محصولات موجود در فروشگاه با معیار های شما که در حال حاضر در شعبه 2 فروشگاه قابل استفاده می باشد.

ارسال محصولات خریداری شده – خرید اینترنتی یا خرید تلفنی - با پیک موتوری برای ساکنین شیراز

نمایندگی برترین برندهای ساز و لوازم موسیقی در شبراز و جنوب کشور
loader