piwik analytics

به مناسبت انتشار آلبوم جدید محسن نامجو (قسمت اول)

به مناسبت انتشار آلبوم جدید محسن نامجو (قسمت اول) در فضای ناشی از رویدادهای تاریخی دوره اصلاحات شاهد بسیاری اتفاقات بودیم. گروههای پاپ سبک لس آنجلسی، خواننده های باذوق و بی ذوق، گروههای راک و متال و ... . همه این رویدادها را شاید بتوان با برچسب تجربه گرایی و لمس فضای تازه نادیده گرفت و تنها بعنوان اتفاقی تاریخی از آن نام برد. در این میانه محسن نامجو رویدادی استثنایی بود (نه به معنای خوب یا بد بلکه تَک). نام هیچ گروهی به اندازه او تکرار نشد. هیچ کسی به اندازه او پرسش برنیانگیخت. و هیچ کسی به اندازه او (با تأثیری که داشت) به راحتی بدیهی انگاشته نشد!!! عموم جلساتی که برای تجزیه و تحلیل و نقد موسیقی او برپا می شد با فحش و فضیحت خاتمه می یافت. برای خیلی ها آثار او حاوی چیزی بود که گمش کرده بودند. برای خیلی ها «شارلاتانیسم» او به همراه مقبولیتش باورنکردنی بود. در این میانه جای چه چیزی خالی است؟ تو گویی هیچ کس مشکلی ندارد. همه به هر آن چه دریافته اند راضی اند: ناراضیان به یافتن «شارلاتان» و طرفداران به یافتن «گمشده». در این میانه آیا چیزی کم نبود؟

نمادهای اعتماد

شرکت به پرداخت ملت
نماد اللکترونیکی

ورود / ثبت نام خانواده بتهوون

لطفا قبل از ثبت نام توجه داشته باشید که در حال حاضر ، طرح خانواده مخصوص ساکنین شیراز می باشد و هزینه ثبت نام 10000 تومان است.

قبلا ثبت نام کرده ام. میخواهم وارد شوم.

خدمات مرکز موسیقی بتهوون شیراز

ایجاد فروشگاه اینترنتی موسیقی برای کلیه محصولات، در گروه های کتب موسیقی، سی دی های موسیقی، ساز و لوازم موسیقی و ارسال به کلیه نقاط ایران

اپلیکیشن اندروید با امکان جستجو و دسته بندی محصولات

ارائه محصولات با کیفیت در برندهای مختلف ساز و همچنین نمایندگی انحصاری پیانو کورزویل – Kurzweil در شیراز

ایجاد سرویس خانواده بتهوون جهت ارائه خدماتی از قبیل تخفیف روی محصولات فروشگاه، فروش بلیط کنسرت با تخفیف و ... برای اعضا خانواده بتهوون

نمونه پی دی اف - PDF -از کتاب های موسیقی موجود در فروشگاه روی سایت و اپلیکیشن اندروید

نمونه صوتی از سی دی های موسیقی موجود در فروشگاه روی سایت و اپلیکیشن اندروید (بزودی)

طراحی خلاقانه نرم افزاری جهت یافتن محصولات موجود در فروشگاه با معیار های شما که در حال حاضر در شعبه 2 فروشگاه قابل استفاده می باشد.

ارسال محصولات خریداری شده – خرید اینترنتی یا خرید تلفنی - با پیک موتوری برای ساکنین شیراز

نمایندگی برترین برندهای ساز و لوازم موسیقی در شبراز و جنوب کشور
loader